A zase ty Svobodky

Naše země je místo, které skrývá mnohem víc, než si dokážeme představit a uvědomit.

Už to jsou tři roky, co jsme se vydaly na zcela novou životní cestu. Doslova jsme se vydaly do světa na zkušenou a zároveň na cestu poznání našeho nitra, naší skutečné podstaty.

Stále nás baví objevování pravdy o tomto světě a nehodláme měnit směr jen proto, že se občas objeví nějaká překážka.

Náš poslední pobyt v České republice nám otevřel oči ještě víc. Stalo se toho hodně a my si konečně uvědomily, co od života skutečně chceme – my to vlastně věděly celé ty tři roky, ale teď to dostalo mnohem jasnější obrysy.

Byly jsme tlačeny na cestu, která není naše, a i když to bylo náročné, dál pokračujeme vlastním směrem.

Co dál…

Dříve jsme měly potřebu přesvědčovat lidi o tom, že systém je špatný a není tu pro lidi, ale je mířen proti lidem. My víme své a dál půjdeme proti proudu, protože to tak prostě cítíme.

Každý má právo jít cestou, která mu nejvíce vyhovuje. A pokud jde člověk proti svému přesvědčení, tak je to zase jen a jen jeho volba. Ale my stejně sympatizujeme s lidmi, kteří se nebojí pravdy, mají svědomí a dobré srdce.

I přestože jsme začínaly na esoterické scéně, pozitivním myšlení a všech těch radách, jak spokojeně a správně žít, tak toto učení zcela opouštíme.

Dostaly jsme se do bodu, kdy nepotřebujeme rady zvenčí a když už jo, tak si hodně pečlivě vybíráme, co je pouhá manipulace a co skutečná pomoc.

Pro naše webové stránky připravujeme zcela nový kabát, protože ten starý už potřebuje vyměnit.

Duchovní učení, skutečná pravda o životě a cestování bude stále naší součástí, jen se v tomto směru budeme držet více v pozadí a v popředí se objeví zcela nové věci.

Stačí věřit tomu, že všechny cesty vedou domů.

Šárka a Ája

Z vlastní zkušenosti víme, jaké to je padnout na úplné dno a ztratit smysl života. Dokázaly jsme se znovu zamilovat do života a udělat změny, na které není nikdy pozdě. Chceme Vás motivovat a zaroveň Vám dodat odvahu k tomu, aby jste se nebáli žít podle hlasu svého srdce. Je to jediná cesta, která vede k šťastnému a naplněnému životu. Náš příběh si přečte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů