Jsem naživu, ale nežiju

Zkuste se na chvilku zastavit a zamyslet se nad svým životem. Žijtete šťastný a naplněný život nebo si to jenom namlouváte? Děláte co vás baví a naplňuje? Nebo děláte všechno možné, aby jste se zavděčili druhým a svá opravdová přání neustále odsouváte. A nebo ještě hůř – nevěříte, že si své sny můžete splnit. A tak v tom životě nějak přežíváte, místo toho, aby jste žili.

Dejte se na první místo

Pokud máte pocit, že jste naživu, ale nežijete, změňte to. Dejte ‚‚sebe‘‘ na první místo a zaměřte se na to, co by vás skutečně naplňovalo. Nikdy se nesnažte nikoho kopírovat nebo napodobovat. Věřte mi, nebude vám to fungovat. Všichni jsme originál a každý z nás má nějaké poslání. Nehledejte návod ve vnějším světě, hledejte ho uvnitř sebe, ve vašem srdci. Tam vždycky najdete potřebné odpovědi na všechny vaše otázky, které se týkají vašeho skutečného života.

Co je lepší?

Tak co, myslíte si, že je lepší ten život nějak přežít nebo si ho raději pořádně užít? Za mě určitě to druhé. A pokud to máte stejně, jděte si za svými sny. Člověk bez snů je jako květina bez vody. Pomalu uvadá. Pečujte o sebe jakoby jste byli květinou. Vaším jediným úkolem je rozkvést a ten nádherný květ si udržet co nejdéle. Protože nikdo z nás neví, kdy odkvete nadobro.

Šárka

Z vlastní zkušenosti víme, jaké to je padnout na úplné dno a ztratit smysl života. Dokázaly jsme se znovu zamilovat do života a udělat změny, na které není nikdy pozdě. Chceme Vás motivovat a zaroveň Vám dodat odvahu k tomu, aby jste se nebáli žít podle hlasu svého srdce. Je to jediná cesta, která vede k šťastnému a naplněnému životu. Náš příběh si přečte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů