Ohnivé finále

Pokud jste lapeni ve snu světa a neotevřete oči, život vám bude dál protékat mezi prsty. Proto je lepší mít vlastní sen.
Nemusíte vědět, kde vaše cesta skončí, protože mnohem důležitější je vědět, proč začala.
Život je hra pro každého a pokud máte obrovskou víru, i přestože vaše srdce zůstává někdy nejisté, máte stejně „vyhráno‘‘.

Nevíme, jak naše cesta za svobodným a smysluplným životem bude pokračovat. Nevíme, co nás ještě čeká a zda se nám podaří dosáhnout všech tužeb a života, o kterém sníme.

Ušly jsme pořádný kus cesty za poznáním vědomého života. A zdolaly jsme i mnoho překážek a nástrah. A přesto nás to neodradilo od toho, abychom pokračovaly dál. Samozřejmě tu bylo i pár dnů, kdy jsme měly pocit, že už nemůžeme, a že už to dál nedáme.

V těchto chvílích nám pomáhá vrátit se na chvilku zpět a zavzpomínat na vše, co už jsme zvládly a překonaly. A nebylo toho zrovna málo.

Podle nás je hodně důležité si věřit a neuhýbat ze své cesty jenom proto, že se tam zrovna objevila nějaká překážka. Všichni dovedeme zvládnout i zdánlivě „nemožné‘‘, ale musíme věřit – né v boha, ale v sebe. Všichni jsme jeho součástí a kdo pochopil toto, pochopí toho i mnohem víc.

V našem životním příběhu nenajdete žádný návod ani tipy na to, jak získat dostatek peněz nebo jak žít pohádkový život. Nejsme součástí žádného MLM, ani žádné koučky a neprovozujeme žádný cestovatelský portál. Pouze jsme se rozhodly sdílet naší novou životní cestu, a to doslova v přímém přenosu.

Ani nám nepřísluší někomu dávat rady, protože nemáme pocit, že bychom dokázaly něco světoborného. Snad jen to, že jsme našly odvahu a vyrazily do neznáma, protože jsme to tak prostě cítily. Upozadily jsme rozum, poslechly naší intuici a vydaly se za hlasy našich srdcí.

Poslední dobou máme trochu pocit, že přešlapujeme na jednom místě a neposouváme se v plnění našich dalších snů. Jsou tu i sny, které máme už dlouhou dobu a zatím se nám je nepodařilo zrealizovat. Ale my stejně věříme, že jdeme správným směrem, a že si ty naše sny dříve nebo později nakonec splníme. Vždyť už jsme si tolik jiných snů splnily, tak proč přestávat a nesnít dál.

Abychom si naše sny mohly plnit, musíme uvěřit v sebe a v život, ve kterém je všechno možné a splnitelné. Ono je někdy hodně těžké uvěřit, ale mnohem těžší je zůstávat žít život bez snů a nebo sice se sny, ale bez rozhodnutí a akce jít jim naproti. Dokud my lidé dýcháme, jsou živé i naše sny a byla by škoda se je nepokusit uskutečnit.

Dočkaly jsme se!

Na Krétu jsme přiletěly začátkem dubna. Původní plán byl, že zůstaneme jeden měsíc a pak už snad budeme moci odletět za naším staronovým snem – a to na Bali. Měsíc uběhl jako voda a my se musely rozhodnout, co dál. Čekat na Bali nebo prostě letět jinam. Po měsíci na Krétě jsme už chtěly pryč, ale nevěděly jsme kam. My to teda věděly, ale stále to nešlo. Letět zatím jinam a pak snad na Bali s námi moc nesouznělo. Stále nám něco říkalo ať vydržíme, a tak se náš pobyt neplánovaně prodloužil na dva měsíce.

Ten druhý měsíc jsme si opravdu užily. :-) Vždy jsme si náš pobyt o pár dní prodloužily a stále věřily, že odletíme na naše vytoužené místo. A to se nám nakonec vyplatilo a my se konečně dočkaly. Někdy si říkáme, že jsme opravdu hodně tvrdohlavé.

Náš pobyt na Krétě jsme si nakonec prodloužily celkem 10x ve třech různých apartmánech. Ale musíme říct, že jsme měly opravdu štěstí na lidi, u kterých jsme byly ubytované.

Když jsme se v sobotu ráno 10.06.2023 probudily, přišla dlouho očekávaná zpráva – Bali ruší všechna omezení. Je rozhodnuto, poletíme na Bali.

Odlétáme!

Pořád jsme tomu nemohly uvěřit, my snad opravdu poletíme na Bali. A tak jsme se v neděli pustily do zařizování naší další cesty. A ve středu brzy ráno jsme už vyrážely vstříc novému dobrodružství do dalšího neznáma.

Neměly jsme žádné očekávání a po zkušenosti se Srí Lankou jsme měly spíše obavy, ale přesto nás něco na Bali hrozně táhlo. A tak jsme konečně tady. A první dojmy – jakoby se tu zastavil čas a vy ať chcete nebo nechcete, vnímáte pouze přítomný okamžik. Od první chvíle cítíme hrozně klidné energie, ale zároveň obrovskou sílu života.

Hodně jsme čítávaly, že kdo přijede na Bali, tak automaticky projde transformací. My s tímto nesouhlasíme, protože transformace není závislá na místě kde jste, ale na něčem uvnitř vás, a to něco se může spustit kdekoliv. A teprve potom, když začnete svět vnímat úplně jinak než jste byli doposud zvyklí, začnete vědomě hledat místa, která vás nějakým způsobem přitahují a doslova si říkají o vaši pozornost. A nemusí to být nutně za hranicemi, může to být mnohem blíž než si myslíte. Každý to má jinak. Vnímejte co opravdu chcete vy a né to co mají druzí. Neznamená, že když někdo žije svůj vysněný sen, že ten samý sen udělá šťastným i vás.

Když si připustíte možnost, že v životě všechno co jste doposud věděli je jen pouhá iluze a pravda o životě je úplně jiná – začne vám život poodkrývat svá skutečná tajemství a pokud tomu budete alespoň trochu otevření, dostanete tolik informací, že transformace na sebe nenechá dlouho čekat.

Objevte v sobě skutečnou sílu života, protože jedině tak můžete začít žít naplněný a svobodný život.
Nepropadejte falešné ezo scéně, protože ta jde ruku v ruce se systémem.
Mějte srdce otevřené, ale zároveň si hlídejte koho si k sobě pouštíte. Vnímejte své pocity, protože na těch záleží nejvíce. Pocity vám znovu aktivují vaši intuici, která je jediným správným ukazatelem vašeho životního směru.

Šárka a Ája

Z vlastní zkušenosti víme, jaké to je padnout na úplné dno a ztratit smysl života. Dokázaly jsme se znovu zamilovat do života a udělat změny, na které není nikdy pozdě. Chceme Vás motivovat a zaroveň Vám dodat odvahu k tomu, aby jste se nebáli žít podle hlasu svého srdce. Je to jediná cesta, která vede k šťastnému a naplněnému životu. Náš příběh si přečte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů