Razíme si vlastní cestu

Každý z nás je jedinečný a každý z nás má vlastní cestu.
Nikdy se nesnažte někoho napodobovat, ale buďte sami sebou.
Jedině tak objevíte moudrost a sílu, kterou máte v sobě. Věřte v sebe a své schopnosti.

Náš současný život by mohl naznačovat, že se nám podařilo zcela opustit systém. Trochu to tady uvedeme na pravou míru.

Stále jsme součástí systému, protože jinak bychom musely žít někde uprostřed přírody a vše potřebné bychom si musely vytvářet a pěstovat samy. To, ale není vidina našeho vysněného života.

Když to hodně zjednodušíme, tak nám jde hlavně o to, abychom mohly žít svobodný a šťastný život v hojnosti. Někteří lidé sice mohou namítnout, že jsme přeci svobodní, ale ti co procitli z davové hypnózy, ti moc dobře vědí, že to až tak pravda není.

Nedovedeme dát někomu praktický návod na to, jak ze systému vystoupit. I když se snažíme žít po svém a s hodně věcmi nesouhlasíme, nejsme úplně mimo systém. Kroky, které jsme učinily jsou dané pro naší konkrétní situaci a věřte, že na světě neexistuje člověk, který bude mít úplně stejnou životní cestu jako my. Může se pouze v něčem podobat, ale stejná nikdy nebude.

Když jsme se vydaly na naší novou životní cestu, také jsme nevěděly hodně věcí (tím myslíme i ty praktické věci), ale protože jsme do toho šly naplno a s důvěrou, že je to naše cesta, tak se nám začaly postupně nabízet možnosti, o kterých jsme dříve neměly ani ponětí.

Z počátku jsme se chtěly trvale usadit na řeckém ostrově. Jenže čím více jsme se naučily naslouchat našim srdcím, tím více se naše životy začaly měnit.

Pokud po něčem toužíte, neznamená to, že za rok nemůžete toužit zase po něčem jiném. Jsme otevřené všemu novému a nepoznanému, a když jsme dostaly možnost cestovat a objevovat svět, šly jsme do toho. Vsadily jsme všechno na jednu kartu, obětovaly vše pro náš sen, a i když nevíme kde a jak skončíme, našeho rozhodnutí nelitujeme. Víme, že dokážeme vše, čemu jen uvěříme a co vychází přímo z našich srdcí – a to je naše víra, která nás pohání stále vpřed.

Tak jako nás teď baví cestování, tak nás baví poznávat a objevovat pravdu o životě. Pravdu o skutečném životě a schopnostech, které má každý z nás.

Naštěstí čím dál tím více vychází na povrch pravda o fungování tohoto světa. Politika, náboženství, věda, zdravotnictví, část ezoterické scény atd. – to vše má už velké trhliny a my věříme, že tohle zlo jednou skončí. Skončí ale jen pro ty, co uvěří.

Je to náš život

Pomalu se blíží náš odlet, a i když už se vidíme v letadle, jsme stejně vděčné, že jsme mohly tuto zemi poznat.

I když po včerejší příhodě jsme byly zase trochu rozhozené. Vracely jsme se do našeho apartmánu a už na začátku ulice jsme u něj viděly místního polonahého chlapa, jak se tam divně potlouká. Doslova jsme se došouraly do půlky ulice a najednou nám něco říkalo „vraťte se‘‘. Tak jsme to otočily a mazaly pryč. To jsme hrdinky, co. :-D Zašly jsme za roh a přemýšlely, co budeme dělat.

Mnozí asi namítnou, že tohle se může stát i u nás, a je to samozřejmě pravda. Jenže tady jsou pro nás takové situace mnohem náročnější.

Nakonec jsme počkaly až do té ulice půjde více lidí, abychom tam nebyly samy. Asi na nás ten strach byl dost vidět, protože jedna místní paní si s námi začala povídat, schovala nás pod deštník a dovedla nás až k apartmánu. V tu chvíli jsme měly pocit, že vedle nás kráčí anděl. Pán byl asi neškodný, ale jeho chování tomu moc neodpovídalo.

To, že se tu necítíme úplně dobře neznamená, že bychom si myslely, že ti lidé jsou tady horší než třeba v Evropě nebo někde jinde ve světě.

Jako lidé jsme si všichni rovni a je jedno, jakou máme barvu pleti. To, co nás rozděluje je politické nastavení každé země a různá náboženství. Podle nás je všechno cílené a pečlivě naplánované.

Země je to nejkrásnější a nejbezpečnější místo, kde je dostatek všeho a pro všechny. Místo, které je všech a všichni zde mají právo na šťastný a naplněný život.

Kdo pochopil, nad ním nemají žádnou moc. A to je to, čeho se ti mocní bojí. Že lidé objeví pravdu o životě a oni nad nimi tu moc ztratí.

Každý má právo žít život takový, jaký si sám zvolí. Pokud máte správně nastavené hodnoty a čistý záměr, nepotřebujete žádná pravidla ani poučky.
Nebuďte závislí na názorech ostatních.
Buďte autentičtí a pokud s vámi něco nerezonuje, není to pro vás a tak je to v pořádku.

Šárka a Ája

Z vlastní zkušenosti víme, jaké to je padnout na úplné dno a ztratit smysl života. Dokázaly jsme se znovu zamilovat do života a udělat změny, na které není nikdy pozdě. Chceme Vás motivovat a zaroveň Vám dodat odvahu k tomu, aby jste se nebáli žít podle hlasu svého srdce. Je to jediná cesta, která vede k šťastnému a naplněnému životu. Náš příběh si přečte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů