Štěstí je nejlepší vitamín

Téma, kterému se v tomto článku chci věnovat je naše zdraví. Nejsem žádný vystudovaný lékař ani zdravotní sestra. Jsem jen normální člověk, který používá zdravý selský rozum. Vše, co zde napíši je jen můj vlastní názor a nikomu nic nevnucuji.

Pokud se jednou vydáte na cestu za poznáním vědomého života, automaticky se začnete dívat na své tělo i z jiného úhlu pohledu, než jak vám ho ukazuje běžná lékařská věda. Nezavrhuji klasickou medicínu, protože i v ní se najdou skuteční odborníci, ale bohužel i mnoho těch, které naše zdraví vůbec nezajímá.

To, co se v současné době děje ve světě, je jen důkazem toho, že systému vůbec nezáleží na našich životech. A jen opravdu zaslepený člověk tomu všemu může ještě věřit. Procházíme obdobím, kdy se ukazují lidské charaktery a lidskost jako taková. Bohužel na povrch se dostává i lidská hloupost, která v některých případech nezná mezí.

Dříve jsem také věřila systému, zdravotnictví, ctila zákony a důvěřovala všemu, co se řeklo v médiích. Pak v mém životě nastal zlom a já se začala hlouběji věnovat tomu, o čem ten život vlastně je a kde je skutečná pravda. Všechny programy, které nám jsou od malička prezentovány, vedou pouze k jednomu záměru – k naší manipulaci a poslušnosti.

Zdraví a svoboda

Zdraví a svoboda – dvě slova, která se v současnosti perou o svá prvenství. Já neupřednostňuji ani jedno, protože pro mě je stejně důležité zdraví i svoboda. Pokud si někdo myslí, že bude zdravý, když si bude zacpávat dýchací cesty, dezinfikovat ruce tou nejhorší chemií a v neposlední řadě si nechá do těla píchnout něco, co v našich tělech nemá vůbec co dělat – je to jeho volba. Stejně tak je moje volba, když já tohle všechno odmítnu.

Narodili jsme se jako svobodné bytosti a jako svobodné bytosti bychom měli žít. Nikdo na světě nemá právo nám naší svobodu brát, pokud mu to my sami nedovolíme. Lidé, kteří si svojí svobodu nebrání, si jí ani nezaslouží.

Odmítám žít v neustálém strachu, který v nás úmyslně vyvolává systém a odmítám poslouchat nesmyslná nařízení, která se zcela vymykají zdravému rozumu. Nepotřebuji žádný diplom k tomu, abych věděla, že udržování přirozené imunity je to nejlepší, co mohu pro své zdraví udělat.

Šťastný člověk = zdravý člověk

Podle mého názoru je naše zdraví závislé hlavně na naší vnitřní spokojenosti. Pokud žijete život v souladu s tím, co opravdu chcete, žádné nemoci na vás nemohou. Zdravý životní styl, pobyt na čerstvém vzduchu a pravidelný pohyb je další důležitou součástí našich životů. Obklopuji se pouze pozitivními lidmi, kteří se umějí radovat z maličkostí a užívat si života. Těm negativním se raději vyhýbám a stejně tak to dělám i s negativními informacemi, které nám systém neustále předhazuje. Opravdu hodně záleží na tom, čím svojí mysl krmíte. Pečlivě si vybírejte informace, kterými chcete svojí mysl živit, protože to má obrovský vliv na naše zdraví. Dělejte více toho, co vás činí šťastnými, protože štěstí je nejlepší vitamín pro naše zdraví.

Nenechte se nikým a ničím ovládat. Žijte podle hlasu svého srdce a uvidíte, že život je úplně o něčem jiném, než nám tvrdí ta hrstka lidí co si myslí, že nás můžou řídit a ovládat.

Život je nádherný, nenechte si namluvit nic jiného.
♥♥♥

Šárka

Z vlastní zkušenosti víme, jaké to je padnout na úplné dno a ztratit smysl života. Dokázaly jsme se znovu zamilovat do života a udělat změny, na které není nikdy pozdě. Chceme Vás motivovat a zaroveň Vám dodat odvahu k tomu, aby jste se nebáli žít podle hlasu svého srdce. Je to jediná cesta, která vede k šťastnému a naplněnému životu. Náš příběh si přečte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů